
ИИ
Иво Иванов
Поздравления на Стефан, който е разработил метода.
Току-що преминах през неговото 3-дневно обучение за платени общности и беше изключително полезно.
Преди да се запиша не знаех и не разбирах абсолютно нищо от тези неща, но сега съм съм запознат с цялата информация относно платените общности.
Бих ли препоръчал/а?
Да бих препоръчал на приятели с две ръце, Благодаря ти, Стефан
РИ
Радка Иванова
Поздравления на [СТЕФАН], успешен млад човек! Току-що преминах през неговото предизвикателство и беше невероятно. Преди да се запиша, бях несигурна, но сега съм уверена и постигам всичко, което желая. Бих ли препоръчала? Да, благодаря ти, [СТЕФАН]!
Temenyzhka Todorova
МГ
Мартин Георгиев
Току-що завърших неговото обучение и беше невероятно! Преди да се запиша, се чувствах несигурен в себе си, НО сега съм мотивиран и по-уверен, и постигам целите си. Бих ли препоръчал/а? Да, разбира се, че бих! Благодаря ти, Стефан!
Антония
Поздравления на Стефан който е страхотен професионалист и ментор!Току-що преминах през неговия интензивен курс и беше изключително полезно и отлично организирано.Преди да се запиша знаех само теория и нямах никаква практика, НО сега съм напълно уверен в себе си и постигам реални резултати всеки ден.Силно препоръчвам на всеки! Благодаря ти!
С
Стоян
Току-що завърших обучението му и беше наистина прекрасно. Преди да се запиша, знаех, че такъв бизнес модел е възможен, но сега съм на прага на реален модел и придобивам по-дълбочинно разбиране за него. Бих ли препоръчал? Определено! Благодаря ти, Стефан!
Г
Георги
За сега книгата ми се струва заинтригуваща и ще видя как ще продължи до края
А
Александър
Току-що завърших обучението му и трябва да кажа, че беше изключително вдъхновяващо. Преди да се запиша, се чувствах несигурен, но сега съм уверен и постигам реални резултати. Бих ли препоръчал/а? Определено, благодаря ти, Стефан!
ЕН
Едже Назъмова
Книгата ми се стори много добра. Чете се лесно и увлекателно, а информацията в нея е актуална и свързана с реални събития. Авторът разказва своята лична история и показва как е повлиял на живота на други хора. Препоръчвам я на всеки, който иска да научи повече по темата и да научи нещо ново.
Н
Николай
Току-що завърших тридневния му тренинг и беше изключително полезен. Преди да се запиша, се чувствах несигурен и не знаех как да постигна целите си. Сега обаче съм много по-запознат и уверено напредвам към тях. Бих ли препоръчал/а? Определено, благодаря ти, Стефан!
РД
Радослав Димитров
Току-що завърших неговото тридневно обучение и мога да кажа, че това беше решаващ момент за мен. Най-накрая осъзнах, че искам да направя нещо значимо. Преди да се запиша, знаех, че имам потенциал, но сега съм напълно убеден в собствените си възможности и съм по-мотивиран от всякога. Постигам напредък и се чувствам вдъхновен. Бих ли препоръчал? Определено! Това е нова възможност за всеки, който желае и може да се развива. Благодаря ти, Стефан!
ДС
Даниел Стефанов
Книгата е интересна и заинтригуваща признавам си хвана вниманието ми и ми е интересно какво ще се случи от ст.40 нататък. Благодаря !
павел
току що прочетох книгата уникална е наистина. Също не съм знаел за този модел но явно е перфектен. Браво стефка
НМ
Никола Михайлов
Поздравления на Стефан, който е създал обучения за хора, които искат да се развиват в онлайн бизнеси.
Току-що преминах през неговото тридневно обучение.
И беше доста полезно за мен.
Преди да се запиша исках да опитам нещо подобно, но не знаех как да започна. Сега съм обнадеждена и вярвам че ще се справя. Бих ли препоръчала? Да, всеки който се колебае нека да опита без да се бави.
ДЯ
Десислав Язаджиев
Здравейте,
Довърших книгата много е добра и е опростена до толкова , че да я разбере всеки.
И
Ива
Току-що завърших обучението и мога да кажа, че беше отлично структурирано, полезно и разкриващо тайните на един наистина успешен 'Бизнес в сянка'. Преди да се запиша, чувствах несигурност, но сега съм уверена и напредвам. Особено ме впечатли работата с ментора – той беше търпелив, открит и умело ме насочваше към решения. Обучението беше ефективно и мотивиращо. Препоръчвам го на всеки. Благодаря ти, Стефан!
К
Кристиян
Поздравления на [СТЕФАН], който е надежда за мен. Току-що преминах през неговото предизвикателство и беше нещо ново и интересно за мен. Преди да се запиша, бях неинформиран и несигурен, НО сега съм по-уверен и постигам моите цели. Бих ли препоръчал? Да, бих препоръчал. Благодаря ти, [СТЕФАН].
ИК
Иван Карагьозов
Току-що завърших обучението при и мога да кажа, че беше изключително полезно . Преди да се запиша, бях малко стресиран от непознатата сфера на обучение , НО сега се чувствам значително по-уверен и съм мотивиран да постигам резултати . Бих ли препоръчал/а? Определено бих препоръчал на близък човек да се включи в това начинание .Благодаря ти, Стефан!
Мариета
Успешен повярвал дори в най-малкото когато е нямал надежда